Jumanji:The Next Level/Džumandži:Nākamais līmenis (2019)

Mana pēdējā 2019.gada redzētā filma – Džumandži:Nākamais līmenis.

Lai izglābtu draugu, pārējiem jāatgriežas spēlē. Tomēr izrādās, ka spēles noteikumi ir mainījušies un nu tajā viss ir citādi. Lai izdzīvotu, draugiem jādodas ceļojumā pa visnoslēpumainākajām un neatklātākajām pasaules vietām — no sausiem tuksneša plašumiem līdz sniegotām kalnu virsotnēm.

Kā jau iepriekšējā daļā Džumandži:Laipni Lūgti Džungļos galvenie aktieri filmā ir neviens cits kā Dwayne Johnson un Kevin Hart ,protams,arī Jack Black un Karen Gillan, savukārt jaunajā Džumandži daļā pievienojās tādas leģendas kā Danny Glover ,kurš iemiesojās Kevina Hārta tēlā un Danny DeVito , kurš savukārt iemiesojās Dwayne Johnson tēlā. Šis,manuprāt,bija ģeniāli un bija labākā sastāvdaļa no filmas,jo,kā visiem zināms,Kevins Hārts ir ļoti skaļš un pamanāms aktieris,kuram ir samērā grūti būt mierīgam,nosvērtam,bet tāds noteikti nav Danny Glover,kurš iemiesojās viņa ķermenī un skatītāji varēja ieraudzīt Kevinu no citām aprisēm,tas pats arī attiecās uz Danny DeVito, kurš iemiesojās Dwayne Johnson ķermenī, viņam bij iespēja sajusties jaunam, atkal (?) spēcīgam. Bija ļoti interesanti skatīties kā šie četri aktieri spēj savstarpēji sastrādāties,kā cits spēj kontrolēt citu,viņiem tas izdevās lieliski un tieši tas ir iemesls kāpēc viņi ir izcili aktieri.

Runājot par pašu filmu un tās stāstu man tas likās garlaicīgs. Visu laiku biju domājis,ka Džumandži ir divas daļas (vecās daļas), bet izrādās tik viena un šis bija viens no tiem gadījumiem,kad,ja labi ir sabiedrībā “aizgājis” Džumandži , tad nepilnos divos gados jau iznāk otrā daļa (lai gan mierīgi varēja iztikt bez šīs daļas). Vienīgais, kas šo filmu padara īpašu un “glābj”, tie ir aktieri, un noteikti šī,man personīgi,nebūs tā filma,kuru es ar lielāko prieku gribētu vēlreiz skatīties. Neskatoties uz to,ka es esmu liels visu šo aktieru fans un biju filmu skatīties kinoteātrī, man filmas vidū uznāca miegs, gan joki, gan filmas spriedze un darbība likās vienmuļa.

Jau atkal pierādās tas vecais sakāmvārds – kas par daudz, tas par skādi. Uzskatu, ka šai filmai noteikti nebija nepieciešama otra daļa, būtu pilnīgi pieticis ar vienu un enerģiju, naudu varēja ieguldīt citā filmas veidošanas projektā, bet nē, ņemot vērā to,ka pirmā daļa aizgāja sabiedrībā lieliski – ieguldīja 90 miljonus, ienākumi 962 miljoni, proti vairāk kā 10x, tad šajā daļā tika ieguldīti 125miljoni un nepilna mēneša laikā ir jau 500+ miljoni ienākumi. Uzskatu, ka augsto ienākumu iemesls ir tāds pats kā man, kad skatītājs atcerās pirmo filmas daļu un iet uz otro ar pirmās daļas emocijām (vismaz cer sagaidīt ko līdzīgu).

IMDB šo filmu ir novērtējusi ar 7 zvaigznēm, ņemot vērā visu iepriekš minēto es šai filmai nevaru ielikt vairāk kā 6 zvaigznes. Filma nebija slikta,bet viņu es noteikti nevaru nosaukt arī par labu. Ļoti ceru,ka pēc kāda laika nebūs trešā Džumandži daļa, lai gan, būsim reāli – kamēr būs aitas, tikmēr būs cirpēji.