Es esmu pieredzējis fotogrāfs, kurš specializējas dažādās fotogrāfēšanas jomās, tostarp individuālās fotosesijās, reklāmas foto, produktu foto, korporatīvajos pasākumos, kalendāra fotogrāfēšanā, kāzās, interjera foto un citos projektos.

Ar fotogrāfēšanu es nodarbojos jau vairāk nekā 15 gadus un man ir ievērojama pieredze plaša spektra fotogrāfēšanas projektos. Esmu strādājis ar daudzpusīgiem klientiem, sākot no maziem uzņēmumiem līdz lieliem starptautiskiem uzņēmumiem, un man ir bijusi iespēja strādāt dažādās nozarēs, kas ir sniegušas man plašu pieredzi dažādās fotogrāfēšanas jomās.

Esmu specializējies dažādos fotogrāfēšanas veidos, un varu piedāvāt visdažādākos fotogrāfēšanas pakalpojumus, lai atbilstu Jūsu vajadzībām. Ja ir nepieciešams tad arī sadarbojos arī stilistiem, vizāžistiem.

Ja vēlaties sadarboties ar pieredzējušu un talantīgu fotogrāfu, kurš spēj izpildīt Jūsu vēlmes un nodrošināt kvalitatīvas fotogrāfijas, sazinieties ar mani, un es noteikti atbildēšu uz Jūsu jautājumiem un palīdzēšu Jums sasniegt Jūsu mērķus!

Fotogrāfēšanas izmaksas ir sākot no 100EUR/H